RMG Büyük Beden Kadın Portal

Zayıf Gösteren Elbise Modelleri

16.02.2020
157

Büyük bedenli kadınlar için elbise seçimi daha zorlu olabilir. Özellikle vücut tipini ciddiye alarak elbise seçimi yapmak daha mantıklıdır. Aşağıdaki elbise modellerinin içinde olduğunuzdan daha ince gözükebilirsiniz. İşte elbise konusunda öncelik yapmanız gereken o modeller:

V Yakalı Elbise Modelleri

Fırfırlar elbiselere hareket kazandırsa da, sizi iri gösterme riskine sahiptir. Bu nedenle forma girene kadar fırfırlı elbise modellerinden kaçınmanızda fayda var. Bu elbise modellerinin yerine sizi daha ince gösterecek V yaka elbise modellerinde karar kılmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca etek boyunun da konu hakkında önemli olduğunu belirtmek gerekir. Dizin altında biten elbise modelleri boyun daha uzun gözükmesine yardımcı olacaktır. Özellikle bacak boyundan şikayetçi durumda olanlara diz altı elbise modelleri tavsiye ediliyor.

Düz Siyah Elbise

Üzerinize tam olarak oturan siyah renk elbise kötü görünme gibi olumsuzluğu ortadan kaldırır. Ancak bol veya dar elbise modellerinin yerine bedeninize tam olarak elbise modellerinde karar kılmanız lazımdır. Siyah renk elbise modeli vücuttaki kusurların daha basit bir şekilde kapanmasına neden olur. Bu nedenle her kadının dolabında bulundurması gereken parçalar arasındadır.

Renk Blokları

Günümüzün en sevilen trendlerinden biri olan renk bloklu elbise modelleri hareketli bir seçim yapmak isteyenler için ideal olacaktır. Kıvrımları ortaya çıkaracak bu elbise modelleri kısa yoldan daha ince gözükmenize yardımcı olur. Özellikle vücudunuzda fazlalıkların olduğunu düşündüğünüz bölgelerde siyah, diğer renklerde farklı renklerin kullanıldığı elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Her mevsime uygun olacak bu elbise modelleri şık gözükmenin kestirme hallerinden biri olacaktır.

A tipi Elbiseler

Zayıf gösteren elbiseler arasında bulunan A tipi elbiseler vücudun daha dengeli gözükmesine yardımcı olur. Özellikle üst ve alt beden arasında bir uyumsuzluğun olduğunu düşünüyorsanız a tipi elbise modelleri sizin için ideal olacaktır. Ancak armut tipi vücut tipine sahip olan kadınların daha çok V tipi elbise modelinde karar kılması tavsiye edilir. Zira zaten bu kadınların basenleri geniş olduğundan dolayı a tipi elbise modelleri basen bölgesinin daha geniş gözükmesine yol açabilecek riske sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.