RMG Büyük Beden Kadın Portal

Zayıf Görünme Hileleri Detaylı ip uçları burada

Kadınlar için zayıf gözükmek ve güzel bir dış görünüşe sahip olmak büyük bir önem taşır. Doğru kıyafet ve aksesuar seçimi sayesinde olduğundan daha zayıf gözükmek mümkündür. Korseler başta olmak üzere desenler, yüksek ökçeli ayakkabılar, kumaşlar ve renkler sayesinde zayıf gözükülebilir.

Zayıf Gözükmenin Sırrı

Daha zayıf gözükmenin sırrı; kıyafetlerde gerekli zamanlarda gerekli değişiklikleri yapmaktan geçer. Örneğin, dış görünüşleriyle her zaman dikkat çeken sanatçı ve oyuncuların bunu sağlamak için bazı yöntemleri vardır. Bu yöntemlerden en bilineni, korse kullanmaktır. Daha zayıf gözükmek isteyenler, beden ölçüleri her ne olursa olsun korse kullanmalıdırlar. Korse; bir insanın vücudunu toparlayarak kişinin olduğundan daha zayıf gözükmesini sağlar.

Gelişen teknolojiyle beraber son yıllarda üretilen korseler, sadece vücudu toparlamakla kalmaz, aynı zamanda vücudun incelmesine ve selülitlerin yok olmasına katkıda bulunur. Korse dışında, daha zayıf gözükmeyi sağlayan bir diğer yöntem de baştan aşağı aynı renkte veya uyumlu renkleri kombinleyerek giyinmektir. Bu durum, kişileri olduğundan daha zayıf gösterir. Halk arasında siyah veya lacivert giyinmenin kişiyi daha zayıf gösterdiğine dair bir inanış vardır. Bu inanış, nispeten doğru olsa da elbiseden ayakkabıya kadar siyah veya lacivert giyinmek; zayıf gözükmeyi tamamen sağlayacaktır.

Ayrıca, birbiriyle uyumlu renklerde giyinmek de zayıf gözükmeye yardımcı olur. Örneğin; sarı ve kahverengi, kırmızı ve siyah, mavi ve pembe gibi birbirlerini tamamlayan renkler bu kapsamdadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.