RMG Büyük Beden Kadın Portal

Vücut Tipine Uygun Giyinme Detayları

Büyük bedenli kadınların yaptıkları en büyük hatalardan birisi de, vücutlarında problemli gördükleri yerleri çok fazla kafalarına takmalarıdır. Bir kadının problemli gördüğü bölgeleriyle uğraşmak yerine vücudunun güzel gördüğü yerlerini ön plana çıkarması gerekir.

Tüm kadınlar, vücutlarını resmin büyük parçası olarak görmelidirler. Bu sayede, vücutlarına uygun olmayan parçalar beğenmek yerine dengeli görünüme sahip olmalarını sağlayacak giyim ürünlerine yönelebilirler.

Desenler ve Baskılar

Büyük bedenli kadınlar, baskılı ve desenli kıyafet giymekten çekinirler. Ancak, bu konuda stratejik düşünmek ve baskı ile desenleri avantajları doğrultusunda değerlendirmek gerekir. Örneğin, vücudunun üst kısmı geniş olan kadınların baskılı ve desenli kumaşları vücutlarının alt taraflarında değerlendirmesi önerilir. Büyük bedenli kadınların dikkat etmesi gereken bir diğer nokta; vücut şekline uygun olan kesimleri belirlemektir. Örneğin, geniş kalçalı kadınlar için balıkçı yakalar, köşeli ve fırfırlı üstler idealdir.

Bu modeldeki üstleri tercih eden kadınların kloş etek ve geniş paçalı pantalon giyerek kombin haline getirmesi tavsiye edilir. Açık yakalı üstler ve geniş paçalı pantalonlar ise gövdenin uzamasına sebep olur. Buna ek olarak, göbekli bir vücudu olan ama düz yapısı bulunan kadınların göğüs altından kesik elbiseler veya kemerli elbiseler tercih etmesi önerilir. Kusurlarını örtmek isteyen kadınların bir diğer tercihi ise envelop elbiseler olabilir. Kısacası, vücut tipine uygun giyinmek isteyen büyük bedenli kadınlar için birçok alternatif vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.