RMG Büyük Beden Kadın Portal

Vücut Tipine Göre Mayo Modelleri

25.08.2019
40
Vücut Tipine Göre Mayo Modelleri

Büyük bedenli kadınlarda mayo seçiminin doğru bir şekilde yapılabilmesi için vücut tipinin tanınması gerekir. Bu sayede konu hakkında daha doğru bir kararın verilmesi sağlanabilir. Özellikle aşağıdaki püf noktalarına dikkat ederek bu konuda biraz daha iyi bir sonucun ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. İşte mayo almadan önce mutlaka incelemeniz gereken o detaylar:

Kum Saati İçin Mayo

Kum saati vücut tipine sahip olanlar ince bir bel ve geniş kalçalara sahiptir. Kalça kısmı geniş olduğundan dolayı daha çok bu bölgenin saklanması iyi olacaktır. Bu nedenle mayonun üs kısmının hareketli olması bu kişiler için kurtarıcı olabilir. Öte yandan daha beğenilen bir sonucun ortaya çıkabilmesi için tercihin koyu renklerden yana tutulması gerekecektir.

Elma Tip İçin Mayo

Elma tipi vücut tipine sahip olanların bel ve kalça kısmı kalındır. Konuya daha doğru bir çözümün getirilmesi için beli ince gösterecek mayo modellerinde karar kılınmalıdır. Özellikle bel detaylarına sahip olan hareketli mayo seçenekleri bu kişiler için iyi bir çözüm yoludur. Bel kalın durumda olduğundan dolayı, bu kişilerin tek parça düz renk mayo modellerine yönelmemesi tavsiye edilir.

Armut Tip İçin Mayo

Armut tipe sahip olan kişilerde kalça geniştir. Bu kişilerin daha iyi bir etki ortaya çıkarabilmesi için kalça kısmını ince göstermesi gerekir. Bunu başarmanın en iyi yolu ise mayokini modellerine yönelmektir. Bu modeller sayesinde vücutta daha orantılı bir görüntünün ortaya çıkması mümkün bir hal alır. Öte yandan yüksek bel bikini seçiminde bulunarak, vücut hatlarının daha orantılı gözükmesini sağlayabilirler.

Minyon Tip İçin Mayo

Minyon tipli kadınlar için mayo seçiminde biraz hareketli desenlere sahip olan seçeneklerin aranması gerekebilir. Özellikle üst kısım kısa durumdaysa buranın uzun gözükmesine neden olacak dikey mayo modellerinde karar kılmak daha doğru bir karar olacaktır. Öte yandan renk konusunda ise özgür olduklarını belirtmek gerekir. İstedikleri rengi sorunsuz bir şekilde seçebilirler. Daha iyi sonuçlar görmek için açık tondaki mayo modellerini tercih etmeleri daha doğru bir karar olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.