RMG Büyük Beden Kadın Portal

Vücut Tipine Göre Doğru Beyaz Tişört Seçimi

Vücut Tipine Göre Doğru Beyaz Tişört Seçimi

Büyük bedenli kadınlar tişört seçimi konusunda aceleci kararlar nedeniyle istedikleri gibi bir görüntü çizemeyebilir. Büyük beden tişört seçimi yapmak için vücut tipini gündeme almak gerekecektir. Özellikle riskli renklerden biri olarak gösterilen beyaz tişört seçimi sırasında bunların ciddiye alınmasında fayda vardır:

Dar Omuza Sahip Olanlar İçin Tişört Seçimi

Dar omuza sahip olan kadınların yaptıkları tişört seçimi ile daha geniş omuzlu olduğu hilesi yaratılabilir. Bisiklet yaka, kayık yaka gibi tişörtler konu hakkında en iyi seçimler arasında gösterilir. Köprücük kemiğine tam olarak oturan bu tarz modeller, üst bedenin daha dengeli durmasına yardımcı olacaktır. Ancak eğer kıvrımlı bir vücut yapısına sahipseniz ve minyonsanız, bu tür tişört seçimleri vücudu olduğundan daha geniş gösterebilme riski taşır.

Geniş Omuzlu Olanlar İçin Tişört Seçimi

Geniş omuzlara sahip olan kişilerde büyük beden tişört seçimi yaparken, hatları yuvarlaştırmaya neden olacak seçimlere yönelenebilirler. Özellikle V yaka kesimler, derin yuvarlak yakalar bu kişiler için daha uygun bir seçim olarak ön plana çıkacaktır. Ancak minyon bir yapıya sahip olan kişilerin dekolteyi fazla abartıya kaçmadan kullanmasında fayda vardır.

Büyük Göğüslü Kadınlarda Tişört Seçimi

Büyük göğüslü kadınlarda göğüs bölgesine denk gelen cepli tişört modellerinden uzak durmaya bakmalıdır. Dikkatin başka yere gitmesine neden olacak aksesuar seçimleri bu kadınlar için oldukça uygun olur. Özellikle büyük tipteki aksesuar modelleri, büyük takılar, fular gibi detaylarla dikkatin farklı bir yere odaklanması sağlanabilir. Öte yandan beyaz tişört konusunda bu kadınlara en çok yakışacak olan tür ise V yaka kesime sahip olan tişört modelleri olmaktadır.

Elma Vücut Tipi İçin Tişört Seçimi

Türk kadınlarının en çok elma vücut tipine sahip olduğu biliniyor. Bu vücut tipinde daha risksiz bir seçim oluşturabilmek adına A kesim tişört modellerinden yararlanılabilir. Bu tarz tişört modelleri fazlalıkları gizlemek açısından ideal olurken, ayrıca göbek bölgesini de daha rahat şekilde gizlemeye yol açacaktır. Ancak büyük beden tişört seçimi konusunda elma vücut tipine sahip olanların çok bol modelleri seçmemesi gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.