RMG Büyük Beden Kadın Portal

RMG ile Fotoğraflarda Olduğundan Daha İnce Görünmenin Sırları

Günümüzde sosyal medyada fotoğraf paylaşmanın önemi büyüktür. Özellikle kadınların fotoğraflarda kilolu görünmesi onların en büyük korkularından birisidir. Bu yüzden RMG kadınlarımız için fotoğraflarda olduğunuzdan daha ince görünmenin sırlarını paylaşıyor!

  • Saçlar:

İlk olarak saçları ele alalım. Fotoğraflarda en belirgin ve dikkat çekici yerlerimizden birisi saçlarımızdır. Özellikle yüzü toplu biriyseniz kısa saç kesimlerinden uzak durun. Bu yüzünüzü olduğundan daha toplu ve kilolu gösterir. Mümkünse saçlarınızı katlı kesimli kullanarak yüzünüzün ön taraflarına iki taraftan sarkıtabilirsiniz. Fotoğraf çekilirken saçınızın çok sönük ya da çok kabarık olmasından kaçının!

  • Makyaj:

Küçük tüyolar ile makyajınız da sizi fazlasıyla ince gösterecektir. Koyu tenli olmak bunun için her zaman avantajdır. Eğer koyu tenli değilseniz bronzlaşıp buna göre ton seçimleri yapabilirsiniz. Kemikli surat her zaman ince ve narin görünür eğer böyle bir yüzünüz yoksa üzülmeyin! Yanaklarınıza yapacağınız küçük rötuşlarla yüzünüzü kemikli gibi gösterebilirsiniz. Bunun için elmacık kemiklerinizin altına ten renginizden biraz koyu fondöten sürerek sonuca ulaşabilirsiniz. Bunlar dışında tabi iyi bir uyku ve dinlenmiş olmak yüzünüzdeki şişliklere iyi gelecek ve sizi zayıf gösterecektir!

  • Kıyafet ve Ayakkabı:

Eğer güzel bir vücudunuz varsa sizin için kıyafet pek de sorun olmuyordur. Fakat belli bölgelerinizden rahatsızsanız onları saklamanın birkaç yolu var!

Basenlerini saklamak istiyorsanız daima boru paça pantolon tercih edin. İri ve karmaşık desenlerden kaçının! Üst bölgenizden memnun değilseniz ve saklamak istiyorsanız bol kıyafetler tercih edin. İnce ve uzun görünmek istiyorsanız dikey çizgili kıyafetler ve ince topuklu ayakkabılar sizi fotoğraflarda daha iyi gösterecektir!

  • Duruş:

Son olarak ve en önemli sırlarımızdan birisi de duruş. Fotoğraflarda duruş ve bulunduğunuz yerin ışığı çok önemlidir. Eğer ince ve güzel görünmek istiyorsanız mutlaka dik ve kendinizden emin durmalısınız! Ayağınızın birini öne getirmek ve omzunuzun birisini geride tutmak sizin için faydalı olacaktır. Bunlar dışında çenenizi hafifçe kaldırın ve başınızı biraz eğin böylece yüzünüz ve boynunuz çok daha ince görünecektir. Fotoğraflarda aşağıdan değil hafif yukarıdan ya da tamamen düz çekmeye dikkat edin. Unutmayın güzel bir fotoğraf için kesinlikle doğrudan ışık almamalısınız!

ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.