RMG Büyük Beden Kadın Portal

Olduğundan Zayıf Görünmek İçin Nasıl Giyinilmelidir?

Kadınlar; önemli bir iş görüşmeleri olduğunda veya karşı cinsle buluşacakları zaman fazla kiloları yüzünden istedikleri gibi giyinememelerinden şikayet ederler. Ancak, fazla kilolar giyim konusunda dert edinilmemelidir. Çünkü, doğru kıyafet tercihiyapıldığında fazla kiloları saklamak mümkün hale gelir. Peki, daha zayıf görünmek isteyenler nasıl giyinmelidirler?

Bedenine Uygun Kıyafet Seçmenin Önemi

Kadınlar, hangi bedende olurlarsa olsunlar, yanlış beden kıyafetler giydikleri takdirde olduklarından daha kilolu gözükürler. Özellikle, dar kıyafetler yüzünden vücuttaki şişkinlikler ve çıkıntılar belirgin hale gelir. Bol kıyafetler giyildiği takdirde ise vücut olduğundan daha büyük ve geniş gözükür. Bu yüzden, daha zayıf gözükmek isteyenlerin kendi bedenlerine uygun kıyafetler seçmeleri gerekir. Özellikle, kadınların bu konuda kendileriyle barışık olmaları şarttır.

Vücudunuzdaki Rahatsız Olduğunuz Bölgeleri Saklamaya Çalışın!

Daha zayıf gözükmek isteyenlerin, vücutlarına yapışan kıyafetler giymekten kaçınmaları gerekir. Göbekli olan kişilerin göbeklerinin düz gözükmesini sağlamak adına vücutlarına yapışan kıyafetler yerine göbeklerinin düz gözükmesini sağlayacak güzel görünümlü tunik modelleri tavsiye edilmektedir. Ancak, gereğinden bol kıyafetler giyilmesi asla önerilmez.

Pantolon Tercihinize Dikkat Edin!

Daha zayıf gözükmek isteyenlerin tercihlerini düz pantolonlardan yana kullanması önerilmektedir. Özellikle, önü pileli pantolonlar bu konuda tavsiye edilmez. Çünkü, pileli pantolonlar, şişkin göbeklerin daha çok dikkat çekmesine sebep olur. Düşük belli pantolonlar, göbeğin daha çok ortaya çıkmasını sağlarken yüksek belli pantolonlar ise göbeğin büyük gözükmesine sebep olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kiraz Altun dedi ki:

    Fikirlerinizi beğendim ve amacınızın sadece para kazanmak yerine öz güvenli kendinden emin kadınlar yaratarak sağlıklı beyinlere sahip mutlu müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışınız beni etkiledi doğrsu bende bu konuda musterilerime bire bir izah etmeye çalışıyorum ve yakışmayan bir ürünü satmak istemiyorum önce güven kazanmak gerekir bana göre sonra para