RMG Büyük Beden Kadın Portal

Kilolu Kadınların Korse Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kilolu Kadınların Korse Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bazı kadınlar, vücutlarının alt kısmındaki fazlalıklardan şikayetçi olurken bazıları ise üst kısımlarındaki fazlalıklardan yakınırlar. Ancak, kilolu kadınların vücutlarının üst kısmındaki fazlalıkları gizleyen birçok korse modeli bulunmaktadır.

Fazlalıkları yalnızca bel ve göbek bölgesinde yer alan ve miktar olarak az olan kadınların yapması gereken şey; bel korsesi kullanmaktır. Bel korsesi almayı planlayan kadınların kaliteli bir markadan, alt kısmında kaymayı önleyici silikon bantları bulunan korselerden alması gereklidir. Sürekli olarak kayan bir korseyi satın alan kadınlar, korselerini düzeltmekten işlerine konsantre olamazlar. Bel ve göbek bölgesindeki fazlalıkları ortalamanın biraz üzerinde olan kadınların slip korselerden faydalanması tavsiye edilir. Slip korseler; alt kısım slip, üst kısım göğüs altına kadar düz uzanan bir yapıya sahiptir. Ayrıca, istenildiği takdirde göğüs kısmını kapsayan veya dışarıda bırakan korse modelleri tercih edilebilir.

Kilolu Kadınların Sütyen Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Özellikle bel ve göbek kısmında fazlalıkları olan kadınların büyük ihtimalle göğüsleri de büyüktür. Göğüsleri büyük olan kadınların yapması gereken şey, minimizer etkisi olan sütyenlerden yararlanmaktır. Bu sütyenler sayesinde göğüsler en az bir beden küçük gözükecektir.

Minimizer etkisi olan sütyenler sayesinde göğüsler daha biçimli ve dik duracaktır. Bu sayede, vücudun geneli de daha ince gözükme şansına erişir. Kilolu kadınların sarkık göğüslerle fit ve sağlıklı bir vücut izlenimi yaratamayacaklarının farkında olması gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.