RMG Büyük Beden Kadın Portal

Kilolu Kadınların İç Çamaşırı Tercihleri Nasıl Olmalı?

07.11.2019
121
Kilolu Kadınların İç Çamaşırı Tercihleri Nasıl Olmalı?

Kilolu kadınların her giyim parçasında olduğu gibi iç çamaşırı tercihlerinde de rahatlığı ön planda tutması gerekmektedir. Basen ve kalça bölgesinde fazla kilosu olmayan kadın neredeyse yoktur. Bu sorundan muzdarip olan kadınların külot tercihlerinin geniş olmasına dikkat etmesi gerekir. Bikini veya tanga tarzı dar külotların bir kadının kalçasını olduğundan daha geniş göstermesi kaçınılmazdır. Buna ek olarak, basen bölgesindeki fazla kiloların kadınların terlemesine sebep olduğunu söylemek gerekir. Bu yüzden, dantel ve saten gibi terlemeyi daha da arttıran iç giyim modellerinden uzak durmak şarttır. Kilolu kadınların %100 pamuktan üretilmiş iç çamaşırlarını tercih etmesi mantıklı olacaktır. Çünkü, pamuktan üretilen hiçbir giyim parçasının terlemeye sebep olmadığı bilinmektedir.

Büyük Beden Kadınların İç Çamaşırı Seçimleri

Basen kısmı geniş ancak göğüsleri küçük olan kadınların dış görünüş konusunda sıkıntı yaşaması normaldir. Bu tür kadınların elbise giydikleri takdirde alt kısmı sıkan üst kısmı ise bol gelen elbiselerden rahatsız olması kaçınılmazdır. Bu sorundan muzdarip olan büyük bedenli kadınların silikonlu sütyen  modellerini tercih etmesi mantıklı olacaktır. Bu tür sütyen modellerinin göğüslerin daha büyük gözükmesine neden olduğu bilinmektedir.

Büyük bedenli kadınların iç çamaşırı tercihleri konusunda bir detaya dikkat çekmek gerekir. Bilhassa bel ve göbek bölgesi kalın olan kadınların yüksek belli külotlar tercih etmesi şarttır. Bu sayede, kilo fazlalıklarının olduğu bölgeleri biraz olsun toparlamaları mümkün olmaktadır. Yüksek belli külotlarda dantel kumaşlardan tutun da pamuk veya saten kumaşlara kadar tercih yapılabilir. Bunun dışında, aynı sorundan muzdarip olan kadınların silikonlu külotları tercih etmesi mantıklı olacaktır. Göbeğini eritmek isteyenler için söz konusu külot modellerinin doğru bir tercih olduğunu eklemek gerekir.

Bunun dışında, bel ve göbek bölgesi geniş olan kadınların önemli bir kısmının göğüslerinin de büyük olduğu bilinmektedir. Bu tür kadınların sütyen seçiminde dikkatli olması gerekir. Minimizer etkisi olan sütyenlerin tam olarak bu özellikteki kadınlara hitap ettiği bilinmektedir. Bu tür sütyenlerin büyük göğüslerin en az bir beden küçük gözükmesini sağladığı herkes tarafından kabul edilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.