RMG Büyük Beden Kadın Portal

Kilolu Kadınların Gecelik Tercihleri Nasıl Olmalı?

44 beden ve üzeri bir kadınsanız tercihiniz; büyük beden gecelikler olmalıdır. Gecelik tercihinde önemli olan sizin kıyafet içerisinde rahat etmenizdir. Bu bağlamda, geceliğin hangi kumaştan yapıldığına dikkat etmelisiniz. %100 pamuktan yapılan gecelikler; kesinlikle ilk tercihiniz olmalıdır. Rahat, esnek ve nefes aldıran kumaş özelliğinden dolayı her mevsim bu tür gecelikleri tercih edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, frapan modelleri de tercih edebilirsiniz. Saten, polyester, dantel, ipek ve benzeri kumaşlardan üretilen gecelikler; bu kategoriye girmektedir. Sonuç olarak, büyük beden geceliklerin farklı kumaş özellikleri, tasarımları ve renk seçenekleriyle kilolu kadınlara hitap ettiğini söylemeliyiz.

Büyük Beden Gecelik Modelleri

Mevsime uygun gecelik modelini tercih etmeye öncelik tanımalısınız. Uzun kollu, kısa kollu, V yakalı, yuvarlak yakalı, dar, bol, desenli, sade, seksi, sıradan gibi farklı gecelik modelleri yer almaktadır. Her türlü gecelik modeli sayesinde konforlu akşamlar geçirebilirsiniz. Rahatlık; kilolu kadınların ilk önceliği olmaktadır. Bu yüzden, pamuklu başta olmak üzere uygun kumaşlardan üretilen geceliklerin çok satıldığını söylemeliyiz.

Büyük bedenli kadınlar, geceliğin içerisinde rahat hareket etmeye özen gösterirler. Buna ek olarak, geceliğin kaşındıran veya rahatsız eden kumaş özellikleri olmamalıdır. Terletmemeli veya tam tersine üşütmemelidir. Bunun dışında, sade modellerden hoşlanmayanlar için düz renkli ama çiçekli modellerin uygun olduğunu söylemeliyiz. Baskılı gecelikler ise sıradışı olmayı seven kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Paça boyları ise kısa, midi boy ve uzun olarak farklılık göstermektedir.

Fantezi gecelik modelleri ise dekolte özellikleriyle dikkat çekmektedir. Buna ek olarak, fuşya, beyaz, mor veya kırmızı gibi farklı renkleri bulunmaktadır. Dantelli, yırtmaçlı ve jartiyerli modelleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Deri görünümlü gecelikler; göz alıcı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Sonuç olarak, bu konuda internetten araştırma yaparak aradığınız fantezi gecelik modeline ulaşabilirsiniz.

Pamuklu gecelikler; büyük bedenli kadınların gözdesi olmaktadır. Ameliyat geçiren kadınlar, hastanede kalanlar, hamileler, lohusalar bu tür gecelikleri çok sevmektedir. Düz renkli ve yumuşak dokulu olmalarının önemli bir ayrıntı olduğuna değinmeliyiz. Sonuç olarak, büyük bedenli kadınların gelişen tekstil sektörü sayesinde gecelik konusunda sayısız alternatifi bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.