RMG Büyük Beden Kadın Portal

Kilolu Kadınlar Nasıl Pantolon Giymelidir?

17.06.2019
376

Kilolu Kadınlar Nasıl Pantolon Giymelidir? Kilolu Kadınlar İçin Pantolon Önerileri nelerdir kendi tarzınızı oluşturmak için sayfayı ziyaret ediniz.

Kilolu Kadınlar Nasıl Pantolon Giymelidir?

Kilolu kadınlar nasıl pantolon giymeli sorusu; kilolarından şikayetçi olan kadınların cevabını aradıkları bir sorudur. Kilolu kadınları olduğundan daha zayıf gösterecek birçok moda hilesi vardır. Kilolu kadınların her şeyden önce, başkalarının koyduğu kurallara uymak yerine canlarının istediği şekilde davranması ve özgürlüklerinin farkında olması gerekir. Her kadının kendine özgü bir tarzı olmalıdır. Günümüzde moda dünyası kadınlara sınırsız olanaklar sunduğu için her kadın kendi vücut tipine ve zevklerine uygun giyim parçaları bulabilecektir.

Kilolu Kadınlar İçin Pantolon Önerileri

Kilolu bayanlar, mecbur kalmadıkları takdirde skinny jean giymekten kaçınırlar. Ancak, herkes istediği takdirde skinny jean giyebilir. Skinny jean giymek isteyen kadınların hırkalarla veya uzun tuniklerle skinny jeanlerini kombinlemesi gerekir. Ayrıca, skinny jeanlerin altına yüksek topuklu ayakkabı giyilmemelidir. Normal ölçülere uygun olan platformlu ayakkabılar, bu kombinlerin altında uygun duracaktır. Kilolu bayanların tercih etmesi gereken bir diğer pantalon şekli de boot- cut adı verilen pantalonlardır. Bu model pantalonlarda, topuklu ayakkabılar, pantalon tarafından kapatılacaktır. Kilolu kadınların siyahın kendilerini zayıf gösterdiğine dair bir inanışı vardır. Bu inanış doğru olsa da sürekli siyah giymeye gerek yoktur. Çünkü, lacivert ve çikolata renkleri de aynı işlevi görür. Büyük Beden Pantolon tercihini siyah gibi ince gözüktüren renklerden tercih eden kadınların üst kısımlarında ise renkli bir bluz veya alternatif tercih etmeleri güzel gözükmeleri adına doğru bir hamle olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.