RMG Büyük Beden Kadın Portal

Kilolu Kadınlar İçin Tesettür Giyim Modası

Kadınların giyim konusunda oldukça hassas olduğunu söylemeliyiz. Her kıyafeti almayan kadınlar bazen beğendikleri şeyleri dahi almaktan kaçınırlar. Kıyafet satın alma konusunda hem kalite, hem uygunluk hem de fiyat önem taşımaktadır.

Tesettür giyim söz konusu olduğunda kadınların işi daha da zorlaşmaktadır. Çünkü, tesettür giyime uygun kıyafet modellerini bulmak kolay değildir. Markaların sunmuş olduğu seçeneklerin çok daha kısıtlı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, yine de özellikle online alışveriş yaparak birçok tesettür giyim parçasını satın alabilirsiniz. Günlük kıyafetler, abiye kıyafetler, elbiseler, eşarplar, haşemalar, şallar, pardösüler, türbanlar ve çamaşırlar olmak üzere birçok çeşit sizleri beklemektedir.

Kadınlar İçin Tesettür Giyim Tavsiyeleri

Tesettür giyimde genel olarak koyu renkler tercih edilmektedir. Siyah, lacivert, kahverengi gibi kıyafetlerin bilhassa kış aylarında yoğun olarak tercih edildiğini söyleyebiliriz. Ancak, yaz aylarında birbirinden renkli kıyafetleri giymek mümkün olmaktadır. Bu noktada, sizlere tesettür tunik modellerini tavsiye edebiliriz. Hem kış hem de yaz ayları için özel olarak tasarlanmış tunik modelleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, tesettür elbise modelleri de muhakkak ilginizi çekecektir.

Tesettür giyim denildiği zaman akla doğal olarak pardösü modelleri gelmektedir. Pardösü modelleri; sade tasarıma sahip olmakla beraber aklınıza gelebilecek her renge sahiptir. Pardösü modelleri sayesinde bilhassa vücudunuzda bulunan fazlalıkları rahatlıkla gizleme şansına sahip olabilirsiniz.

Tesettür giyimin en önemli noktaları arasında eşarplar bulunmaktadır. Kusursuz bir şıklığa sahip olmak istiyorsanız eşarp seçimine büyük önem vermelisiniz. Tercih ettiğiniz eşarplar; kıyafetinizin duruşuna uygun olmalıdır. Kıyafetinizle renk uyumu sağlamalıdır. Gereksiz detaylardan hoşlanmıyorsanız ve sadelikten yanaysanız tercihiniz her zaman tek renk ve desensiz eşarplar olmalıdır. Ayrıca, benzer özelliğe sahip şalların da modern ve dikkat çekici özellikte olduğunu söylemeliyiz. Bunun yanı sıra, hangi eşarbın size yakıştığını iyi bilmelisiniz. Bu noktada yapacağınız seçimler, daha öznel nitelikte olacaktır. %100 ipekten üretilmiş eşarpların en uygun eşarp modelleri arasında olduğunu bilmelisiniz.

Sonuç olarak, tesettür giyim konusunda tunikler, pardösüler, eşarplar başta olmak üzere birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Önemli olan, yalnızca kendinize yakışanı seçebilmektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.