RMG Büyük Beden Kadın Portal

Kilolu Kadınlar İçin Kombin Önerileri

14.06.2019
435

Kilolu Kadınlar İçin Kombin Önerileri,Kilolu Kadınlara Stil Tavsiyeleri, bayanların stil seçimlerine yarımcı olacak bir yazı sizi bekliyor. Bu yazıyı okuyarak kafanızda kendinize bir stil oluşturabilirsiniz.

Bir kadının kilolu olması, onun güzel ve bakımlı bir kadın olamayacağı anlamına gelmez. Günümüzde, kadınlar fazla kilolarından dolayı toplum içine çıkmaktan çekinirler. Bu sebepten dolayı, kilolu kadınların asosyal bir hayat tarzı olduğunu söylemek mümkündür. Ancak, kilolu kadınlar, kendilerini bu şekilde sınırlamak yerine doğru kıyafetlerle daha zayıf görünmenin yollarını aramalıdırlar.

Kilolu Kadınlara Stil Tavsiyeleri

Günümüz toplumlarında kilolu kadınların siyah başta olmak üzere koyu renkler tercih etmesi gerektiğine dair bir inanış vardır. Ancak, kilolu kadınlar da açık renkli giyinebilirler. Ancak, kilolu kadınların açık renk giymeye karar verdiklerinde bunu yaparken baştan aşağı aynı renk giyim parçalarına yer vermesi gerekir. Birbirine yakın renklerin tercih edilmesi sayesinde hem daha uzun hem de daha toplu bir görünüme kavuşulmuş olur. Bunun dışındaki bir diğer kriter desendir. Yatay çizgili kıyafetler; kilolu kadınlar için dezavantaj barındırmaktadır. Çünkü, yatay çizgiler, kilolu kadınların olduğundan daha geniş gözükmesine sebep olacaktır. Bu yüzden, yapılması gereken eylem dikey çizgili kıyafetler giymektir. Üst vücudu daha kilolu olan kadınların, kilosunun olduğu bölgeyi saklamak adına daha düz renkli ve deseni olmayan bluz, kazak ve üst giyim parçalarını kullanması tavsiye edilmektedir. Kilosu alt bölgede toplanan kadınların ise koyu renk pantalon ve etekleri tercih ederek kalça ve basenlerini saklaması tavsiye edilir. Buna ek olarak, kilolu kadınların kıyafetlerini biraz daha bol alması önerilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.