RMG Büyük Beden Kadın Portal

Kilolu Kadınlar İçin Bikini ve Mayo Seçimi

Bikini ve mayo seçimi konusunda kilolu kadınların belirli sıkıntılarının olması normaldir. Ancak, vücut şeklini bilen bir kadının bu konuda pek sorun yaşamayacağını söylemeliyiz. Bir başka deyişle, vücut şeklinizle doğrudan uyumlu olan bikini veya mayo tercih etmelisiniz. Kilolu kadınların normal kıyafet bedenlerinden bir beden büyük bikini veya mayo seçmesi önerilmektedir.

Tek parça mayolar; kilolu kadınlar için en doğru seçim olacaktır. Bikini giymek isteyenlerin ise yüksek kesimli, toparlayıcı ve likralı modellerden yana tercih yapması tavsiye edilmektedir. Mat ve koyu renklere sahip bikiniler; sizin için en doğru tercih olacaktır. Bunun yanı sıra, küçük desenli ve dikey çizgili modelleri ön plana çıkartmalısınız. İri göğüslere sahip bir kadınsanız askıların sağlam ve geniş olmasına dikkat etmelisiniz. Yaz aylarında plajda bikini veya mayo ile gezerken geniş kenarlara sahip olan bir şapka takarak genel vücut görünümünüzü dengeli bir hale getirebilirsiniz.

Kilolu Kadınlara Tatil Tavsiyeleri

Mayo ve bikini; bir kadının vücudundaki tüm fazlalıkları göz önüne sermektedir. Koyu renk ve desensiz mayo tercih ettiğiniz takdirde söz konusu fazlalıkları kamufle edebilirsiniz. İllaki desenli mayo ve bikini istiyorsanız küçük desenlere sahip ürünleri seçmeniz gerekmektedir. Bu sayede, birkaç beden ince gözükebilirsiniz.

Kilolu bir kadın olarak, vücudunuzun hangi bölgesinde yağlanma olduğunu iyi bilmek zorundasınız. Kollarda ve göğüs bölgesinde yağlanma olan kadınların yüzücü mayolarını tercih etmesi gerekir. Çünkü, yüzücü mayoları; vücudun üst kısmını bir korse gibi sarmaktadır. Buna uygun sert kumaşlardan üretilmektedir. Kalın askılara sahip bir mayo seçerseniz kollarınızdaki fazlalıklar kamufle edilecektir. Mayokiniler ise son yıllarda kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bel bölgesinde fazla yağlanma olan kadınların mayokininin şeritleri sayesinde bu kısımları kapatması söz konusu olmaktadır. Mayonun alt ve üst kısımlarını birden çok ince şerit veya tek bir kalın şerit sayesinde bölen mayokiniler; kilolu kadınların belinin daha ince gözükmesini sağlayacaktır.

Bikini seçiminde ise şerit detayı çok önem taşımaktadır. Yağlanmanın fazla olduğu bölgelere kalın şeritler yerleştiren bikiniler tam olarak aradığınız özelliğe sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.