RMG Büyük Beden Kadın Portal

Daha Kilolu Gösteren Kıyafetler

Daha Kilolu Gösteren Kıyafetler

Eğer zayıfsanız istediğiniz parçaları tercih etmeniz söz konusudur. Ancak balık etli veya hafif kiloluysanız mutlaka giydiklerinize özen göstermeniz gerekir. Bunu yapabilmek için neyi nasıl giydiğinize dikkat etmelisiniz. Daha ince gözükmek için mutlaka bazı kıyafetleri bundan sonraki dönemde hayatınızdan çıkarmaya bakmalısınız. İşte olduğundan daha geniş gösteren ve kiloluların uzak durması gereken kıyafetler:

Straplez Kıyafetler

Daha kısa ve geniş gösteren straplez kıyafetler kilolu bayanların kaçınması gereken parçalar arasında sayılıyor. Özellikle ister abiye, ister tişört fark etmeden daha orantılı bir görüntünün ortaya çıkması için gardıroptan bu parçalardan çıkartılması tavsiye edilmektedir.

Baseni Olanlar İçin

Baseni olanların giyim konusunda biraz daha dikkatli davranmasında fayda vardır. Bu alanda yapılan en ufak yanlış bile daha geniş bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilir. Pantolon konusunda sıklıkla tercih edilen dikey çizgili pantolonlardan kaçmak bu kadınlara tavsiye edilir. Özellikle bu bölgede fazlalıklara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, benzeri kıyafet modellerinden de kaçınmaya bakmalısınız. Dikey çizgili elbiseler üst bedeni toparlamaya neden olsa da, basenlerde fazlalıkların vurgulanmasına neden olduğundan dolayı tehlikeli seçenekler arasında bulunur.

Desenli Çoraplardan Kaçının

Desenli çorap modelleri bacakları olduğundan biraz daha kalın gösterecektir. Bu nedenle bacaklarındaki kalınlıktan şikayetçi durumda olanlar bu modellerden mümkün olduğunca kaçınmaya bakmalıdır. Bunun yerine daha düz formda çorap modellerine yönelmek daha mantıklı bir tercih yapmaya neden olabilir.

İri Desenlerden Kaçının

Özellikle iri çiçek desenlerine sahip olan kıyafetler için bunu söylemek mümkündür. Büyük bir giyim hatası olarak ön plana çıkan bu durum daha geniş gözükmeye neden olur. Eğer gerçekten iri desenli bir kıyafet giymek isterseniz, alt giyimde düz renkli bir etek veya pantolon giymeyi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde daha orantılı bir görüntünün ortaya çıkması söz konusu olacaktır.

Fazla Takı Kullanmak

Daha kilolu gösteren detaylar arasında bulunan bu durum, özellikle göğüsleri büyük olan kadınlar tarafından yapılırsa beklenmeyen sonuçlar doğurabilir. Kalabalık ve abartı oluşturan bu takılardan mümkün olduğunca kaçınarak, sade takıntılarda karar kılmak daha doğru olacaktır

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.