RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Bedenlerin Tercih Etmesi Gereken Pantolon Modelleri

23.10.2019
78

Büyük beden giyimde en çok kafa karıştıran konulardan biri pantolon seçimi olmaktadır. Özellikle özenli bir şekilde yapılmayan pantolon seçimi olduğundan daha kilolu gözükmeye neden olabilir. Büyük beden için Jean seçimi yapılırken aşağıdaki adımlara uymakta bu nedenle fayda vardır:

Yüksek Belli Kot Pantolon Modelleri

Düşük bir kot pantolonu seçen kişiler vücut hatlarını daha çok ön plana alır. Bu durum özellikle büyük bedenli kadınlar için oldukça riskli bir seçimdir. Yüksek belli pantolon modellerinde ise bu durum tam tersine göre ilerler. Yani kısa yoldan alt kısımda yer alan fazlalıkları gizleyebilir ve daha fit bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle konuyu daha etkili bir şekilde tamamlayabilmek için koyu renklere yönelmekte fayda vardır. Lacivert, siyah, kahve gibi koyu renkler fazlalıkların daha zahmetsiz bir şekilde gizlenmesine yardımcı olur.

Boru Paça Kot Pantolon Modelleri

Boru paça kot modelleri genel olarak risksiz bir seçim yapmanız olanak sağlar. Özellikle vücutta bulunan fazlalıkları örtmek açısından oldukça faydalı olacaktır. Bunun yanında bacakları biraz daha ince gösterebilir ve bu alandaki etkinin biraz daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz. Boru paça pantolon modellerinin avantajları sadece bununla sınırlı kalmayıp, boyun biraz daha uzun gözükmesine neden olacaktır. Yani her açıdan kilolu kadınların mutlaka dolabında yer alması gereken kot pantolon modelleri arasında yer alır. Renk konusunda da özellikle koyu renklere yönelmeniz daha memnun olacağınız bir sonuç almanıza neden olabilir. Sadece siyaha bağlı kalmayıp, diğer renklerin koyu tonlarını da tercih edebilirsiniz.

Boyfriend Pantolon Modelleri

Büyük bedenlerde pantolon seçimi konusunda kısa yoldan daha başarılı bir sonuç almak isteyen kişiler boyfriend pantolon modellerini tercih edebilirler. Trend görüntünün yanı sıra fazlalıkların gizlenmesine de yardımcı olacak seçenekler arasında bulunur. Bunun yanında kısa bir boya sahip olan kadınlar içinde önerilen kot pantolon modelleri arasında yer alıyor. Yani vücudunuzda gizlemek istediğiniz fazlalıklar bulunuyorsa, boyunuzu daha uzun gösterebilecek bir hileye başvurmak istiyorsanız tercihinizi bu pantolon modellerinden yana kullanmanız yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.