RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Bedenlere Yaz İçin Kıyafet Önerileri

Büyük Bedenlere Yaz İçin Kıyafet Önerileri

Yaz aylarında hem rahatlığı hem de şıklığı sağlayabilmek için giyim kurallarını dikkate almakta fayda vardır. Özellikle büyük bedenler için giyim konusunda beklenen sonuçları alabilmek için aşağıdaki maddelere uymanız önerilir:

Ayak Bileğinde Biten A Kesim Etekler

A kesim etekler günümüzün en gözde etek modelleri arasında sayılıyor. Trendy ve şık bir görüntünün kısa yoldan elde edilmesine neden olacak A kesim etek modelleri, aynı zamanda fazla kiloların kapatılması açısından da eşsiz bir seçenek konumundadır. Ancak A kesim etek modellerinde etek boyuna önem verilmesi tavsiye edilir. Ayak bileğinde biten uzun etekler boyun biraz daha uzun gözükmesine neden olurken, daha ince bir görüntünün elde edilmesi açısından da elverişli bir tercihtir.

V Yaka Elbise Modelleri

V yaka elbise modellerinin avantajı üst bedeni biraz daha uzun göstermesidir. BU nedenle boyunu daha uzun göstermek isteyenlerin incelemesi gereken seçenekler arasında yer alır. Bu modeller üzerinden kısa yoldan daha uzun bir görüntü çizme fırsatı yakalayabilir ve fazlalıkları gizleme yolunu seçebilirsiniz. Bu durum sadece elbise modellerinde geçerli olmayıp, aynı zamanda büyük beden tişört gibi seçeneklerde de tercih edilebilir.

Salaş Kıyafetler

Büyük bedenler için önerilen tarzlardan biri olan salaş giyim, fazlalıkların kapatılmasının en kestirme yollarından biridir. Hem şıklığı, hem de rahatlığı ile bilinen bu tarz, aynı zamanda yaz aylarının da kurtarıcısı konumunda bulunur. Bu şekilde daha rahat bir kombin oluşturma fırsatını kısa yoldan elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda diğer tarzlara nazaran her türlü parça ile daha kolay bir şekilde kombin edilmiş olacaktır. Yaz aylarında kara kara ne giyeceğini düşünen kişiler bu nedenle dolabında salaş giyim tarzını ön plana alabilir.

Dikey Çizgili Elbiseler

Büyük bedenlere uygun elbise modelleri arasında daha sınırlı bir seçeneğin bulunduğunu belirtmek gerekir. Daha ince ve zarif bir görüntü ortaya çıkarmak adına dikey çizgili elbise modellerinde karar kılmak daha mantıklı olacaktır. Bu sayede kolay yoldan fazlalıkları kapatma şansı yakalayabilir ve vücut hatlarını gizleme fırsatı oluşturabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.