RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Bedenler Nasıl Giyinmeli?

Büyük Bedenler Nasıl Giyinmeli?

Moda dünyasının günden güne değişmesine paralel olarak büyük bedenli kıyafetlere verilen önem de artmaktadır. Büyük beden kıyafetler, kurallarına uygun olarak giyildikleri takdirde kadınların tüm dikkati üzerine çekmesine ve stiliyle büyük bedenlere olan önyargıları kırmasına sebep olabilir. Peki, büyük bedenler nasıl giyinmeli?

Büyük Bedenler Dar mı Yoksa Bol Mu Giyinmeli?

Büyük bedenli kadınların giydikleri ne çok dar ne de çok bol olmalıdır. Büyük bedenli kadınlar; aşırı bol kıyafetler giymenin kendileri için en doğru tercih olduğunu düşünürler. Ancak, gereğinden bol kıyafetler, kişinin olduğundan geniş gözükmesine sebep olabilir. Buna ek olarak, aşırı dar kıyafetler, vücudun sorunlu bölgelerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu sebepten dolayı, kıyafet seçimi yaparken vücudun dengesi ön planda tutulmalıdır. Bir vücut için en önemli şey dengedir. Armut vücut tipine sahip olanlar, dar bluzlar ve bol pantolonlar giyebilirken; bu vücut tipinin tam tersine sahip olanlar ise alt kısmı dar, üst kısmı bol kıyafetlerle vücutlarının sorunlu bölgelerini gizleme şansına kavuşurlar.

Büyük Bedenler Desenli mi Yoksa Desensiz mi Giyinmeli?

Büyük bedenli kadınlar, desenli kıyafetleri mümkün olduğunca tercih etmezler. Ancak, buna gerek yoktur. Büyük bedenli kadınlar, istedikleri takdirde desenli kıyafetleri tercih edebilirler. Burada önemli olan, iri desenli kıyafetlerden kaçınmaktır. Ayrıca, dikey ve çok kalın olmayan çizgileri kullanmak; büyük bedenli kadınlar için idealdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.