RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Bedenler İçin Gelinlik

Balık etli gelinler özellikle doğru bir gelinlik modeli konusunda oldukça zorluk yaşamaktadır. Kendilerine uygun olarak bir gelinlik modelini bulmakta zorluk çeken gelinlerin bazı püf noktaları dikkate alması tavsiye edilir. İşte gelinlerin daha doğru bir gelinlik seçmesinde etkili olacak o noktalar:

Vücut Tipini Dikkate Alın

Büyük beden gelinlik seçimi yapmadan hemen önce vücut tipinin araştırılması gerekir. Vücut tipi üzerinden doğru bir gelinlik modelinin bulunması daha kolay olacaktır. Bu sayede vücutta yer alan fazlalıkların daha kolay bir şekilde gizlenmesi mümkün bir hal almış olur. Dikdörtgen vücut tipinin en belirgin özellikleri arasında normal veya küçük boyutta göğüsler, ince bel, geniş omuzlar bulunur. Böyle bir vücut tipine sahip olan kişiler omuz ve sırt dekoltesini ön plana çıkarmayı deneyebilir.

Elma vücut tipinde göğüsler dolgun, kalça düz ve bel kalın olmaktadır. Bu kişilerinde vurgulaması gerekenler bacaklar ve göğüslerdir. Bu nedenle elma tipi vücuda sahip olanların V yaka gelimnlik modellerine yönelmesi daha başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilir.

Armut vücut tipinde ince bel ve geniş kalça söz konusudur. BU kişilerinde daha çok kalçayı gizlemeye yönelik bir gelinlik seçimi yapması tavsiye edilir. A kesim gelinlik modelleri bu kişiler için daha uygun özellikler taşır. Öte yandan balık gelinlik modellerini de oldukça başarılı bir şekilde taşıyabilirler.

Kum saati vücut tipinin en belirgin özelliği ise ince bel ve geniş kalçalardır. Bu vücut tipine sahip olan bayanlar diğerlerine nazaran çok daha avantajlı bir yere sahiptir. Zira her türlü gelinlik modelini çok rahat bir şekilde taşıyabilme olanağı bulunur. Özellikle kıvrımları ön plana çıkaracak gelinlik modelleri üzerinde karar alabilirler.

Hakim Yaka Gelinlikler

Balık etliler için gelinlikler arasında oldukça avantajlı modellerden biride hakim yaka gelinlikler olmaktadır. Üst bedeni daha uzun gösteren bu model, boyu biraz daha uzun göstermek açısınadan ideal bir seçenektir. Ayrıca boynunu kalın olarak gören kişilerde bu alanı gizlemek için hakim yaka gelinliklerde karar kılabilir. Her açıdan daha doğru bir sonucun ortaya çıkması açısından eşsizidir.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri 2019-2020

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.