RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Bedenler İçin Doğru Abiyeler

19.10.2019
83

Büyük bedene sahip olan kadınların abiye seçiminde biraz daha dikkatli olmasında fayda vardır. Bu alanda yapılan en ufak bir yanlış bile daha kilolu gözükmeye neden olacağından konuya özen gösterilmesi gerekir. Büyük beden için abiye seçenekleri arasından her daim revaçta olan ve fazlalıkların gizlenmesine neden olan modeller ise şu şekilde sıralanıyor:

V Yaka Abiye Modelleri

V yaka abiye modelleri birkaç konuda oldukça avantajlıdır. Vücudun daha dengeli bir yapıya gelmesine neden olacak bu abiye modelleri, aynı zamanda üst kısımda yer alan fazlalıkların gizlenmesine neden olduğundan önerilen bir yapıya sahiptir. Zahmetsiz bir şekilde üst bölümde yer alan fazlalıkların gizlenmesini istiyorsanız V yakalı abiye modellerinde karar kılabilirsiniz. Ayrıca bu tipteki modeller daha zarif bir görüntünün ortaya çıkmasına yol açtığından sıklıkla tavsiye edilen modeller arasında bulunuyor.

Minimalist Tasarımlar

Abartılı desenlere sahip olan kalın kumaşlı abiyeler, sizi olduğunuzdan biraz daha kilolu gösterebileceğinden riskli bulunan yapıya sahiptir. Bu tarz abiyelerin yerine detaysız ve sade tarzdaki abiye modellerine yönelmeniz tam olarak beklediğiniz sonuca ulaşmanıza neden olabilir. Her zaman klasiklerden biri olarak sayılan minimalist tasarım abiyelerle birlikte demodelikten çok uzakta bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Üstelik oldukça zarif bir duruş sunmak için ideal seçenekler arasında olacaktır.

Dantelli Abiye Modelleri

Dantelin abiye modellerinde kullanımı oldukça yaygındır. Özellikle günümüz şartlarında dantelli abiye modellerinin yeniden moda seçenekler arasında bulunduğunu belirtmek gerekir. Hem fazlalıkları gizlemek hem de daha trend bir seçim yapmak isteyenler için ideal bir seçenek olarak ön plana çıkan dantelli abiye modelleri sayesinde tam olarak aradığınız durumlara hakim olabilirsiniz. Özellikle kısmı olarak dantelli modellere yönelmeniz konu hakkında aradığınız sonuca ulaşmanıza neden olacaktır. Bu alandaki etkiyi arttırabilmek için daha çok koyu renklere yönelmeniz tavsiye edilen durumlar arasında bulunur. Özellikle koyu kahve, siyah, lacivert gibi renkler fazlalıkların daha fazla gizlenmesine ve daha ince bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacağından sıklıkla tavsiye edilir. Bu modeller aynı zamanda özel günlerin ve gecelerinde kurtarıcısı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.