RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Bedenler İçin Çizgili Giyinme İpuçları

Büyük Bedenler İçin Çizgili Giyinme İpuçları

Kilolu kadınların çok fazla alternatiflerinin olmadığını düşünmesi yanlıştır. Çünkü, kilolara veya büyük beden seçeneklerine göre istenilen kombini yapmak ve aranılan görünüme kavuşmak oldukça kolaydır. Bu açıdan, büyük bedenli kadınların özgür olduklarının farkında olması ve kalıpların dışına çıkmayı bilmesi gerekir. Büyük beden giyinme konusunda çizgili kıyafetlerin muhteşem hilelerinden faydalanmak mümkündür. Çizgili kıyafetlerin ince gösterme hileleri sayesinde kilo fazlalıkları güzel bir şekilde kamufle edilecektir.

Çizgili Giyinme Konusunda Tavsiyeler

Büyük bedene sahip kadınlar, çizgili giyim konusunda ürkek davranırlar. Ancak, büyük beden kadınların enine çizgili giymekten kaçınması gerektiğine dair bir inanış vardır. Bu düşünce doğru değildir. Önemli olan bir kadının kıyafet içerisinde kendisini mutlu hissedip hissetmemesidir. Çizgili giyinme konusunda çizgilerin renkleri önem taşır. Kilolu kadınların her ortamda siyahlara bürünmesine gerek yoktur. Ancak, abartılı renklerden de kaçınmaları gerekir.

Kilolu kadınların açık mavi tonlarını, flu renkleri ve beyaza yakın sarıları hayatlarına dahil etmesi önerilir. Kilolu kadınların çizgili giyinme konusunda dikkat etmesi gereken bir diğer nokta, kıyafetin vücutlarına yapışmayacak türde olmasıdır. Çünkü, bu tip kıyafetler, vücudu baştan aşağı sardığı gibi kilo fazlalıklarının iyice ortaya çıkmasına sebep olur. Rmg Bağcık Detaylı Keten Büyük Beden Çizgili Elbise İle yaz aylarında hem rahat hem de şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu çizgili elbiseyi ister spor ayakkabı isterseniz ise topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Kilolu kadınların topuklu ayakkabılardan kaçmasına da gerek yoktur. Tam aksine, topuklu ayakkabılar, bir kadının bacaklarının daha ince gözükmesine sebep olur. Hatta, bacak kaslarının çalışmasına yardım eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.