RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Modası 2019/20

13.10.2019
29
Büyük Beden Modası 2019/20

2019 yılı yaz mevsiminin bitmesine günler kala bu yılın büyük beden kadın modası hakkında konuşmak gerekir. 2019 yılının büyük beden giyim modasının önceki yıllara kıyasla çok değişmediğini söyleyelim. Ancak, önceki yıllara kıyasla büyük beden kadınların daha cesaretli kıyafetler tercih ettiğini belirtmemiz gerek! Bilhassa renk ve model konusunda büyük bedenli kadınlar, eskisi gibi kalıpların içinde sıkışmayı tercih etmiyor. Geçmişte siyahtan başka bir kıyafete üzerinde yer vermeyen kilolu kadınların beyaz, sarı, kırmızı, mürdüm, fuşya, saki gibi açık ve canlı renkleri kullanmaya başladığını görmek oldukça güzel! Sonuç olarak, kilolu kadınlar, artık kendisiyle daha barışık yaşıyor. Vücuttaki fazlalıklarını gizlemeye devam etseler bile bunu yaparken de giymek istedikleri konusunda kendilerini kısıtlamıyorlar.

Büyük Bedenli Kadınlar 2019 Yılında Nasıl Giyiniyor?

Büyük beden giyimde artık kumaş seçiminde daha dikkatli davranıldığını belirtmek gerekir. Bu bağlamda, 2019 yılında kilolu kadınların saten veya kadifeden üretilen kıyafetleri asla giymediğini söylesek çok yanlış olmayacaktır. Çünkü, bu tür kumaşa sahip olan kıyafetlerin en küçük kilo fazlalığını dahi belli eden kıyafetler olduğu herkesin malumudur. Buna ek olarak, 2019 yılının büyük beden modasında artık krep, şifon, poplin, viskon gibi dökümlü ve ince kumaşlardan yapılan kıyafetlerin yer aldığı herkes tarafından bilinmektedir.

2019 yılı büyük beden modasında desen seçiminin öneminin arttığını vurgulamak gerekecektir. Düz kumaşlardan üretilen ve küçük desenlere sahip olan kıyafetlerin bilhassa büyük markaların büyük beden kategorisinde yoğun talep gören kıyafetler olduğunu söylemek gerekir. Büyük desenli kıyafetler ise eskisi kadar popüler değildir. Bunun sebebi ise hiç şüphesiz bu tür kıyafetlerin kişiyi olduğundan daha kilolu ve kısa göstermesidir.

2019 büyük beden giyim modasında dökümlü giyim parçalarının çok fazla yer aldığını vurgulamak gerekir. Dökümlü tunik veya gömlekler; bu yılın göz kamaştıran giyim parçaları arasında bulunmaktadır. Dökümlü giyim parçalarının bu kadar popüler olma sebebi ise hiç şüphesiz karın bölgesinde bulunan fazlalıkları kapatmasıdır. Robadan kesimli elbiseler; bu yılın büyük beden modasında kendisine fazlasıyla yer bulmaktadır. Sebebi ise karın kısmında bulunan simitleri örtmeyi başarmasıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.