RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Kadınlara Özel Tasarımlar

Tekstil sektörünün gelişmesi sayesinde büyük bedenli kadınların kendilerine uygun kıyafet bulma konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadığını ifade etmeliyiz. Hatta, yalnızca kendilerine özgün büyük beden modası bile yaratılmıştır. Bu noktada, büyük bedenli kadınların asıl problemi, kombin yaratma konusunda olmaktadır.

40 ve üzeri bedenler; büyük beden olarak adlandırılmaktadır. Büyük bedene sahip olan kadınlar, fazlalıklarının ortaya çıkmaması adına tercihlerini siyah renkten yana yaparlar. Ancak, moda haftalarına baktığımız zaman, büyük bedenli kadınlar için siyah rengin artık bir zorunluluk olmadığını söyleyebiliriz.

Büyük Bedenliler Nasıl Giyinmeli?

Büyük bedenli kadınların kendi bedenlerinin bir üst standardını seçmesi gerekmektedir. Bu sayede, kilolarını belli etmeyecek kıyafetlerden faydalanabilirler. Kat elbise, karpuz kollu elbise ve çok desenli kıyafetler; büyük bedenli kadınların tercihleri arasında yer almalıdır. Bunun yanı sıra, büyük bedenli kadınların jean giymesi çok fazla tavsiye edilmemektedir. Bunun sebebi, jeanlerin kalın kıyafetler olmasıdır. Bu yüzden, kişiyi, olduğundan daha kilolu göstermeleri kaçınılmazdır.

Büyük bedenli kadınların ilk tercihi her zaman ipek, saten ve pamuklu kıyafetler olmalıdır. Bunun yanı sıra, düz kesimli kıyafetlerin de tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Düz kesime sahip olan kıyafetler sayesinde büyük bedenli kadınların iki beden küçük gözükmesi mümkün olmaktadır. Tercihiniz spor giyinmek ise salaş kıyafetleri seçmelisiniz. Salaş ve renkli takımlar sayesinde kendinizi hem özgür hem de mutlu hissedebilirsiniz.

Sweatshirtler; her dönemin modası olarak dikkat çekmektedir. Büyük bedenli kadınların da bu modaya ayak uydurması gerekir. Farklı renklerdeki, bol kesimli sweatshirtler sayesinde çok daha zayıf gözükebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, kıyafet tercihlerinin yanında kullanacağınız aksesuarlar da büyük önem taşımaktadır. Kolyeler ve küpeler sayesinde vücudunuzdaki bazı noktaları vurgulayabilir veya gizleyebilirsiniz.

Büyük bedenli bir kadın olarak üst üste giyinmekten kaçınmalısınız. Bu şekilde giyindiğiniz takdirde hoş olmayan bir görüntü meydana gelecektir. Sadelikten yana olmak size çok şey kazandırır! Özel davetlerde abiye seçerken ilk sıraya düz kıyafetleri koymalısınız. Kabarık olmayan kıyafetleri kesinlikle tercih etmemelisiniz. Kıyafetlerdeki detaylara her zaman dikkat etmelisiniz. Son olarak, mümkün olduğunca yüksek tabanlı ayakkabılar kullanmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Beyhan dedi ki:

    Büyük bedenlerin nasıl giyinmesini biliyoruz da bunu üreten firmaların daha bilgili olması gerekiyor gençlere büyük beden yapmak çok farklı bir ayrıcalık’tır Modelleriniz de bedenler çok değişik kaban diyorsunuz 50 bedene kadar Kaban yapıyorsunuz modeller biraz daha genç süslü ve şık olmalıdır yaşlı modelleri yapıyorsunuz Ben yılbaşı için yapılmış özel bir ürün göremedim bilginize

    1. RMG dedi ki:

      Bu konuyla ilgili olarak üretim birimine bilgi verilmiştir efendim. Bu sorunla ilgileneceğimize emin olabilirsiniz yorumlarınız bizim için önemlidir