RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Kadınlar İçin Kombin Önerileri

Büyük Beden Kadınlar İçin Kombin Önerileri

Büyük beden kadınların her şeyden önce kendileriyle barışık olması gerekir. Kilolu veya zayıf olmak çok doğal bir durumdur. Buna ek olarak, kilolu olmak, dünyanın sonu olarak algılanmamalıdır. Günümüzde, büyük bedenli kadınların mankenlik yapması oldukça popüler hale gelmiştir. Birçok erkek; büyük bedenli kadınların daha güzel ve çekici olduğunu düşünmektedir. Tüm bu sebeplerden dolayı, büyük bedenli kadınların hayatı sevmesi ve bu durumu dış görünüşlerine yansıtması gerekmektedir. Bir başka deyişle, büyük beden kadınlar için kombin önerileri ivedilikle dikkate alınmalıdır.

Kilolu Kadınlar İçin Stil Tavsiyeleri

Büyük beden kadınların tekdüze ve sıkıcı kıyafetleri gardırobunda barındırmaması gerekir. Çoğu kilolu kadın, zayıf göstermesı adına sürekli siyah kıyafetler giymeyi tercih eder. Ancak, böyle bir zorunluluk yoktur. Siyah dışında çikolata kahvesi ve lacivert renklerin zayıf gösterme özelliği bulunmaktadır. Renkli bir üst giyim parçasını tercih eden kadınların alt giyim olarak koyu renkli kıyafetlerden yana tercih yapması tavsiye edilmektedir. Sürekli olarak renkli kıyafetler giymek, pek doğru bir tavır olmayabilir ancak kombinlerde renkli kıyafetlere yer verilmelidir.

Büyük beden kombin önerileri arasında bol kıyafetlerden kaçınmak; ilk sıralarda gelmektedir. Kilolu kadınlar; bol kıyafetlerin kendilerini zayıf gösterdiğine inanmaktadırlar. Ancak, bu inanış, doğru değildir. Bol kıyafetler; vücudun en kilolu olan yerine tam oturmaktadır. Bu yüzden, bol kıyafetlerin tam tersi bir etki yaratması mümkündür. Hatta, söz konusu bölgenin daha geniş gözükmesine sebep olmaktadır. Büyük beden kombin arayışında olanların bol elbiseler yerine tunik ve kalem etek giymesi doğru olacaktır.

Büyük beden kombin önerileri arasında çizgili kıyafetlerden bahsetmek gerekir. Birçok kadın, bilhassa enine çizgili kıyafetlerin kendilerini daha kilolu gösterdiğine inanmaktadır. Ancak, bu durum, tamamen elbisenin deseniyle alakalıdır. Çizgili giyim parçalarında ince çizgili desenlerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Büyük enine çizgili kıyafetlerden ise kesinlikle uzak durulmalıdır. Bunun yanı sıra, ince çizgili desenlerde koyu renklerin tercih edilmesi sayesinde olduğundan daha zayıf gözükmek mümkün olmaktadır.

Son olarak, büyük bedenli kadınların karmaşık desenli kıyafetler yerine sade desenlere sahip kıyafetleri tercih etmesi tavsiye edilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.