RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Kadınlar için Abiye Giyim Önerileri

Birkaç kilo fazlası olan kadınlar en çok özel günlerde bu durumun sıkıntısını yaşarlar. Özel günlerde kıyafet seçmek kilolu kadınlar için gerçekten zordur. Büyük beden kadınlar, kilolarını gizlemek adına sürekli siyah renk giyerler. Ancak, günümüz modasında büyük bedenler için özel olarak üretilmiş renkli giyim parçalarının sayısı bir hayli fazladır. Kilolu kadınların elbise seçmeden önce kendi vücutlarını iyi tanıması gereklidir.

Vücut tipine uygun giyinmek oldukça önemlidir. Ancak, buna ek olarak, seçilen kıyafetin kumaş yapısının da vücutla uyumlu olmasına önem verilmelidir. Kilolu kadınların vücutlarına yapışan kumaşa sahip kıyafet türlerinden kaçınması şarttır. Özellikle, saten kumaştan yapılmış ve kesimi iyi olan bir kıyafet kilolu kadınlara gayet yakışabilir. Buna ek olarak, kilolu kadınların kilo fazlalıklarının bulunduğu kısımları kapatmaya yönelik elbise seçmeleri doğru bir tercihtir. Örneğin, hem kilo fazlası olan hem de geniş omuzlara sahip olan kadınların V yakalı ve dantelle süslenmiş elbise modellerini tercih etmeleri gerekir.

Kilolu Kadınlara Abiye Giyim Tavsiyeleri

Kilolu kadınlar istedikleri takdirde çok güzel abiye kıyafetler giyebilirler ve çok şık gözükebilirler. Bunun için her şeyden önce kendileriyle barışık olmaları gerekir. Esnek kumaşa sahip büyük beden elbise modelleri abiye seven kilolu kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmelidir. Buna ek olarak, likralı abiye modelleri; kilolu kadınların şıklık seviyelerini arttıracaktır. Kloş tarzdaki abiye kıyafetler de doğru bir seçim olacaktır

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.