RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Kadın 2020 Modası

Büyük bedenli bir kadın olarak 2020 yılında da vücut tipinize uygun olarak giyinmeye çalışmalısınız. Vücut hatlarınızın büyüklüğünden şikayetçi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, tek tipi giyinmekten sıkılmış da olabilirsiniz. Ancak, bunların hiçbirisi, büyük bedenli bir kadın olarak, rahat ve şık olmanız için engel olabilecek unsurlar arasında bulunmaz. Bu noktada, 2020 yılı için stil tavsiyeleri almalı ve bu sayede daha göz alıcı ve şık gözükmelisiniz.

2020 Stil Tavsiyeleri

Dış giyim kadar iç giyim de önem taşımaktadır. Bu noktada, beden ölçünüze uygun bir sütyen sayesinde  görünümünüzü güçlendirmelisiniz. Giysilerin vücudunuza daha çabuk uyum sağlamasını istiyorsanız iyi bir sütyen giymelisiniz. Göğüslerinizi yeteri kadar desteklemeyen, eski ve kalitesiz sütyenler yüzünden bluz, ceket ve diğer kıyafetlerinizde yanlış duruşlar meydana gelebilir. Ancak, vücut ölçülerinize uygun bir sütyen sayesinde vücudunuzun üst kısmını daha yukarı kaldırabileceksiniz. Bu sayede, belinizin daha ince gözükmesini sağlayacaksınız. Bir başka deyişle, kum saati görünümünüz meydana gelecektir.

Büyük bedenli kadın olarak elma veya armut vücut tipine sahip olabilirsiniz. Ancak, kum saati şeklinde bir görünüm yaratıp denge oluşturmayı hedeflemelisiniz. Bu noktada, ilk olarak, vücut tipinizi belirlemelisiniz. Bu sayede, kendinize uygun giyim parçalarını bulmakta zorlanmayacaksınız. Kalın bacaklarınız ve geniş bir kalçanız varsa bol bir etek giymelisiniz. Ayrıca, bol etek ile dar kesime sahip bir üst parçayı kombin haline getirmelisiniz. Bu sayede, daha dengeli bir dış görünüş yakalayabilirsiniz.

Büyük beden kadın giyim parçalarında giyeceğiniz kıyafetin dikişine dikkat etmelisiniz. Kalıp ve terzilik sayesinde normalden çok daha güzel gözükebilirsiniz. Bu noktada, iyi dikimli giysilerden yana tercih yapmalısınız. İyi dikimli giysiler; normal giysilere kıyasla daha pahalıdırlar. Ancak, verilen ücreti sonuna kadar hak ederler. Özensiz bir kalıba ve dikime sahip olan kıyafetlerin ise üstünüzden sarkması ve vücudunuzda öne çıkarmayı düşündüğünüz noktalara engel olması söz konusudur.

Son olarak, 2020 yılı büyük beden kadın giyiminde vücudunuzda problemli olarak gördüğünüz yerleri takıntı haline getirmekten vazgeçmeniz gerektiğini söylemeliyiz. Kendinizle barışık olmayı denemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.