RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden İçin Pantolon Seçimi Nasıl Yapılmalı?

17.07.2019
259
Büyük Beden İçin Pantolon Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Büyük beden pantolon seçimi kilolu kadınların alışveriş konusunda en çok zorlandığı detaylar arasında yer alır. Bu alanda acele kararlar verildiğinde beklenmeyen bir sonucun ortaya çıkması olasıdır. Daha doğru bir sonucun alınması için aşağıdaki detaylara dikkat edilmesi tavsiye edilir:

Düşük Belli Pantolonlar

Düşük belli  büyük beden pantolon modelleri büyük bedene sahip olan kadınlar için uygun değildir. İster kot, ister kumaş olması fark etmeksizin düşük belli pantolonlardan bu kişilerin uzak durması gerekir. Öte yandan paça pantolonlarda büyük bedenlilerin kaçınması gereken seçenekler arasında bulunmalıdır.

Klasik Kesim Pantolonlar

Klasik kesim pantolonlar gün boyunca rahat etmeniz açısında idealdir. Ancak bu pantolonları doğru bir şekilde kombin etmeniz önerilir. Bol, dökümlü ve koyu renkteki klasik kesim pantolonlar büyük bedenliler için idealdir. Ayrıca kombini spor ayakkabı ile tamamlamayı seçebilir, fular gibi aksesuarlarla kombine hareket katmayı tercih edebilirsiniz. Öte yandan bu pantolon modelleri gömleklerde de iyi bir uyum ortaya çıkmaktadır.

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Büyük beden için pantolon seçimlerinde daha doğru bir seçim yapabilmek için İspanyol model pantolonlardan yana da karar kılınabilir. Özellikle rahat olması ve gün boyunca hareketi kısıtlamaması da bu pantolonu diğerlerinden biraz daha avantajlı bir hale getirmektedir. Modelin ön plana çıkan diğer özelliği ise, her türlü kombinle birlikte rahat bir şekilde kullanılmaya açık olmasıdır. Bu şekilde kombin konusunda herhangi bir zorluk çekmeden ve fazla kiloları mümkün olduğunca saklama fırsatı elde ederek konu hakkında bir çözüm alabilirsiniz.

Büyük Bedenler İçin Çizgili Pantolon Modelleri

Çizgili pantolon modellerinin bacakları biraz daha uzun gösterdiği bilinen durumlar arasında bulunuyor. Özellikle fazla kiloları maksimum oranda gizlemek ve daha trend bir görüntü ortaya çıkarmak isterseniz pantolon konusunda tercihinizi bu modellerden yana kullanabilirsiniz. Düz bir tişört veya bluzla bu seçimle birlikte oldukça şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Yani her açıdan daha risksiz ve kolay bir sonuç elde edebilmek açısından büyük bedenli kadınların yönelmesi gereken pantolon modellerinden biri halindedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.