RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Haşema Modelleri

04.10.2019
23
Büyük Beden Haşema Modelleri

Sıcak havaların etkili olduğu yaz aylarında herkesin olduğu gibi kilolu kadınların da tatil planları yapması söz konusu olmaktadır. Tatil planı yapan kilolu kadınların en çok dikkat ettikleri detayların başında plaj giysileri gelmektedir. Söz konusu plaj giysileri; kilolu kadınların vücut ve beden ölçülerine, inanışlarına ve beğeni anlayışlarına göre farklılık göstermektedir. Bu noktada, her kilolu kadın, mayo giymek istemez. Bu yüzden, kilolu kadınlar için özel olarak tasarlanan büyük beden haşema modelleri bulunmaktadır. Haşema modelleri; her ne kadar hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış olsa da bilhassa büyük beden tesettür giyim konusunda ısrarcı olanlar tarafından tercih edilmektedi.

Haşema Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük beden haşema modellerinin sayısının bir hayli fazla olduğunu vurgulamak gerekir. Bu bağlamda, her kadın, kendi yaşına, bedenine ve ihtiyaçlarına uygun haşema modelini alma şansına sahip olacaktır. Yarım haşema, taytlı haşema, etekli haşema, yelekli haşema, tek veya iki parçalı haşema olmak üzere birçok haşema modeli bulunmaktadır. Kilolu kadınların haşema tercihi yaparken kendi beğenilerine göre hareket etmesi gerekmektedir.

Büyük beden haşema seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise haşemanın içerisinde rahat etmektir. Haşema giyen kadınların rahat hareket edebiliyor olması şarttır. Buna ek olarak, haşemanın vücuda tam oturan yapıda olmamasına dikkat edilmelidir. Bu tip haşemalar, kilolu kadınların fazlalıklarını kesinlikle ortaya dökecektir. Aynı şekilde, çok bol bir haşemanın da kilolu göstereceğini hesap etmek gerekir. Bu noktada, standart ölçülerin biraz üzerinde bir haşemayı tercih etmek mantıklı olacaktır.

Büyük beden haşema modellerinin likradan üretilmesi söz konusudur. Hatta, likra oranının %80 olması, haşemanın standartlara uygun olarak üretildiğini ispat etmektedir. Likralı kumaşlardan üretilen haşemaların iki çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan ilkinin dar yapıya sahip olan ve yüzme sporuyla uğraşan kadınlar için tasarlandığını söylemek mümkündür. İkincisi ise bol likralı modeller olarak bilinmektedir. Bol likralı modellerin İslami kurallara %100 uygunluk gösterdiğini belirtmek gerekir. Bol likralı haşema modelleri; büyük beden kadınların vücut hatlarının belli olmasını engellemektedir. Bunun yanı sıra, kadınların üzerine asla yapışmayan ürünlerdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.