RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

24.09.2019
67
Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Tekstil sektörünün gelişmesi sayesinde büyük bedenli kadınların zorlanmadan gelinlik bulması mümkün olmaktadır. Geçmişte yalnızca gelinlik diktirme gibi bir alternatifi olan büyük bedenli kadınların artık sayısı çok fazla olan gelinlik modelleri arasında tercih yaparak kendi bedenlerine ve vücut ölçülerine uygun olanı bulması söz konusudur.

Birçok kadının hayalindeki gelinliği giymesini engelleyen faktör fazla kiloları olmaktadır. Bu yüzden, gelinlik arayışında olanların vücutlarının şeklini ve kilolarını göz önüne alarak mantıklı kararlar vermeye özen göstermesi gerekmektedir.

Büyük Beden Gelinlik Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyük beden gelinlik satın almak isteyen bir kadının her şeyden önce vücut tipini öğrenmesi gerekmektedir. Vücut tipini bilen bir kadın kendisini olduğundan zayıf gösteren bir gelinlik modeline sahip olabilir. Bunun dışında, beden numaralarının herhangi bir önemi yoktur. Önemli olan nokta, genel görünüm ve uyumdur. Büyük bedenli kadınların vücutlarında ön plana çıkarmak istedikleri noktayı iyi belirlemesi şarttır. Bel kısmının vurgulanması, bacakların ön planda olması, omuz detaylarının ortaya çıkarılması gibi kriterlere dikkat edilmelidir.

Büyük bedenli kadınların gelinlik tercihi yaparken gelinliğin güzel olmasından ziyade kendilerini güzel göstermesine dikkat etmesi şarttır. Aksi takdirde, kadının gelinliğin gölgesinde kalması söz konusu olacaktır. Büyük beden gelinlik arayışında olanların kendi gibi büyük bedenli olan kadınlara bakarak fikir edinmesi mümkündür.

Vücudunda bulunan fazlalıkları gizlemek isteyen büyük bedenli kadınların kalın kemer tercihi yapması gerekmektedir. Buna ek olarak, A kesim gelinlik modellerinin sizi olduğunuzdan daha zayıf göstermesi mümkün olacaktır. Büyük bedenli kadınların kendileriyle barışık olması şarttır. Bu yüzden, vücutlarındaki fazlalıkları saklamak yerine vücutlarının güzel olan kısımlarını ön plana çıkarmaları gerekmektedir. Çünkü, her kadının vücudunda mutlaka beğendiği birkaç bölge vardır. Omuz, basen, bacaklar, sırt, dekolte bölgesi gibi bölgelerin ön plana çıkarılmasını sağlayan gelinlik modelleri sayesinde büyük bedenli kadınlar, kendi düğünlerinin yıldızı olmayı başaracaklardır.

Büyük bedenli kadınların straplez yaka gelinlik modellerinden yana tercih yapması tavsiye edilmektedir. Çünkü, bu tür yakalı gelinlik modellerinin omuzları ön plana çıkarması söz konusu olmaktadır. Elma vücut tipine sahip olanlar ise mini gelinlik modellerine göz atabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.