RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Gelinlik Modelleri 2019-2020

29.06.2019
263
Büyük Beden Gelinlik Modelleri 2019-2020

Büyük Beden Gelinlik 44 – 46 – 48 – 50 – 52 – 54 Modelleri

Her genç kadının hayali gelin olmaktır, öyle ki olduğumuz yüzyıl içerisinde oldukça fazla seçenekler mevcut. Gelinlik heyecanı provalarla birlikte başlıyor.

Büyük Beden Gelinlik Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Yapılan birçok araştırma büyük beden gelinlik seçiminde şunu ortaya koymaktadır; Gelinlik seçiminde başta olan kilonuz neyse ona göre alım yapınız, öyle ki ne alacağınız kiloyu ne’de vereceğiniz kiloyu düşünün ve son provaya kadar, terzinizin kontrolünde olun.

Örneğin; 44 beden gelinlik size ideal olarak düşünün ve bir beden küçük veya bir beden büyük olarak asla düşünmeyin yapılan inceleme sonucu bunlar sizlerde hayal kırıklığına sebep olabilir. Bundan dolayı terzinizin ölçümüne güvenin ve ona göre hareket edin.

Büyük Beden Gelinlik Önerileri: 44 – 46 – 48 -50 Beden Aralıklarıklarıyla Büyük Gelinlikler

Renk seçimi gerçekten çok önemli; fildişi, beyaz, ekru, toz pembe, gibi renkler mevcut olup gelinlik kesiminde, deniz kızı ve prenses kesimleri tercih edilmektedir.

Kalıpların dışına çıkarak kabarmış bir gelinlik seçebilirsiniz, tabi ki bu aşamada capucino renk tonuna sahip 44 beden gelinlikler ile gelinliğinize renk katmak akıllıca olabilir bundan çok fazla etkilenen ve beğenen isimler var.

Kalıplar konusuna gelince örneğin bazen 44 beden gelinlik size tam olmayabilir bundan dolayı aynı kalıbın 46 bedenini deneyin, bezen 48 beden gelinlik yerine 50 beden gelinlik alan kişilerinde varlığını kabul etmek gerek, bunlar sizin bedeninizle alakalı değil, gelinliğin kalıbıyla alakalıdır.

Büyük Beden Gelinlik Nereden Alınır?

Bununla ilgili birçok firma var, fakat ne kadar çok seçenek varsa aslında o kadar şanslısınız demektir, Farklı modelleri deneme fırsatını mutlaka yakalamanız gerek, ayrıca koleksiyonlarına mutlaka bakın, referanslarına göz atın. Büyük beden gelinliklerin fiyatı da seçtiğiniz ürüne göre değişiklik gösterebilir.

Şimdi sıra sizde bu konu hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi diğer anne adaylarıyla paylaşın, sizler nasıl gelinlik modeli seçtiniz veya hangi markanın ürünlerini deneme fırsatınız oldu? Yorum yazarak yeni büyük beden gelinlik arayanlara ışık tutun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.