RMG Büyük Beden Kadın Portal

Büyük Beden Gelinlik Alınmalı Mı Diktirilmeli Mi?

Her kadın için olduğu kadar büyük bedenli kadınlar için de düğün günleri eşsiz bir öneme sahiptir. Düğün gününü taçlandıracak unsur, hiç şüphesiz, gelinlik seçimi olmaktadır. Gelinlik seçimi sayesinde kilo fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, fazlalıkların tam aksine vücudunuzda öne çıkarmak istediğiniz noktaları belirleyebilirsiniz. Doğru bir gelinlik seçimi yapmalısınız. Peki nasıl?

Gelinlik seçimi konusunda büyük beden kadınların aklındaki en önemli soru; gelinliği diktirmeleri mi yoksa satın almaları mı konusudur. Bu konuda, her kafadan bir ses çıktığını söyleyebiliriz. Özel dikim gelinlikler sayesinde size özel bir modacıyla çalışarak ilk önce vücut tipinizi belirlersiniz. Ardından, vücut tipinize en uygun modeli bulursunuz. Desenlere ve aksesuarlara karar verirsiniz. Sonuç olarak, verdiğiniz ücret yüksek olsa bile aradığınız gelinliğe tam olarak ulaşırsınız.

Bunun yanı sıra, büyük beden gelinlik satın alabileceğiniz yerlerin sayısı bir hayli fazladır. Özel moda evlerinden, dükkanlardan veya internetten gelinlik satın alabilirsiniz. Bu sayede, bir tık daha az ücret ödersiniz. Ancak, vücut tipinizi doğru bilmiyorsanız veya bedeniniz konusunda emin değilseniz sorun yaşama riskiniz bulunmaktadır.

Kiralık Büyük Beden Gelinlik

Sizin için ideal olan gelinliği çok fazla para harcamadan, ekonomik bir şekilde satın almak istiyorsanız gelinlik kiralama alternatifini denemelisiniz. Gelinlik satan her dükkanda kiralık gelinlik alternatiflerini bulabilirsiniz. Bunlar arasında muhakkak 44 beden ve üzeri gelinlikler olacaktır. Bu gelinlikler arasından size uygun olanı deneyerek kiralayabilirsiniz. Bu sayede, evinizde gelinliği saklamak için yer yaratmak zorunda kalmazsınız. Bunun yanı sıra, istediğiniz modele uygun büyük beden gelinlik yoksa diktirip kiralama seçeneğiniz bulunmaktadır. Kiralık büyük beden gelinlikler sayesinde düğün masraflarının en azından bir kısmını düşürmüş olursunuz. Ancak, gelinliğim bir ömür boyu benimle kalmalı diyorsanız farklı alternatiflere göz atmalısınız!

Özel Dikim Gelinlik

Hazır gelinlik modelleri arasında istediğinizi bulamadıysanız özel dikim gelinlik tercih edebilirsiniz. Bazı kadınlar, kendi tasarladıkları gelinliğin dikilmesini isteyebilir. Bunun yanı sıra, fotoğrafı bulunan bir gelinliği de diktirme şansınız olacaktır. Özel dikim gelinlik; kişiye özel olmasından dolayı avantajlıdır. Ancak, maliyeti yüksektir ve hazırlanması zaman alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.