RMG Büyük Beden Kadın Portal

Birkaç Beden İnce Gözükmenizi Sağlayacak Giyim Parçaları

07.12.2019
81

Kilolu olmak; hiçbir şekilde dünyanın sonu değildir. Kilolu olan kadınların her şeyden önce kendisiyle barışık olması gerekmektedir. Kendilerini beğenen kişilerin bu haliyle beğenmesi gerektiğine inanmalıdırlar. Kilolarından kurtulmak adına gereksiz ve sağlığa zararlı diyetler yapmalarına gerek yoktur. İstedikleri takdirde hiçbir şekilde kilo vermeden yalnızca kıyafet hileleriyle zayıf ve şık gözükebilirler.

Zayıf Gözükmek İsteyenler İçin İdeal Tavsiyeler

Zayıf gözükmek isteyenlerin kıyafet renk tercihlerinde her zaman siyaha ve koyu renklere yer verdikleri bilinmektedir. Siyah renk; ışığı emmesinden dolayı göz yanılsamasına sebep olmaktadır. Bu sayede, kişiyi olduğundan daha zayıf göstermektedir. Ancak, sırf zayıf gösteriyor diye her kıyafetinizin siyah olmasına gerek yoktur. Siyahı yalnızca sevdiğiniz için kullanmalısınız.

Kilolu bir kadınsanız özel günlerin, davetlerin, düğünlerin sizin adınıza hüsran olmasına asla izin vermemelisiniz. Böyle günler için özel seçimler yapmalısınız. Vücudunuzdan memnun değilseniz vücudunuzu değiştirmek yerine bakış açınızı değiştirmelisiniz. Diyet yapmak yerine illüzyon etkisi yaratan kıyafetler tercihiniz olmalıdır. Günümüzde, tabiri caizse mucize etkisi yaratarak kişiyi olduğundan çok daha zayıf gösteren kıyafetler bulunmaktadır.

Kilolu bir kadın olarak çizgili giyinmeyi tercih edebilirsiniz. Ancak, bu bağlamda, tercihiniz, her zaman dikine çizgili kıyafetler olmalıdır. Yan çizgiler sayesinde normalden çok daha kilolu gözükürsünüz. Günümüz dünyasında zaman zaman yatay çizgilere sahip olan kıyafetlerin popüler olduğunu söylemeliyiz. Ancak, sırf moda diye bu tür kıyafetleri tercih edip kilolu gözükmekten kaçınmalısınız. Dik çizgili kıyafetler; her zaman tercihiniz olmalıdır. Bu tür kıyafetleri giyerken aksesuar kullanmaktan kaçınmalısınız. Çizgili giyinmeyi tercih eden kadınların patlama etkisi yaratan renklerden yana tercih yapması gerekmektedir.

Birçok kadının kalçaları, vücuduna kıyasla oldukça geniştir. Bu özelliklere sahip olan kadınların streç elbise veya vücutlarını saracak etek ve elbise modellerinden uzak durması gerekmektedir. Enine çizgilerde olduğu gibi ekoseler de kişiyi olduğundan çok daha kilolu gösterecektir. Buna ek olarak, V yakalı kıyafetlerden yana tercih yapmalısınız. Bu tür kıyafetlerin beli daha ince, boyu ise daha uzun gösterme gibi avantajları bulunmaktadır. Çünkü, vücudun üst kısmının üçgen görünümüne sahip olmasını kolaylaştırırlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.