RMG Büyük Beden Kadın Portal

Baseni Gizleme Yöntemleri

14.02.2020
70

Çeşitli giyim hileleri üzerinden geniş basenlerin daha dar gözükmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle bu adımlara dikkat etmeniz çok daha ince bir görüntü yaratmaya neden olacaktır. İşte forma girene kadar fazla kiloları gizlemek için denemeniz gereken yöntemler:

Alt Bedene Doğru Koyulaşan Renkler

Koyu renkler her daim daha fit gözükmenizi sağlar. Basen bölgesinde bu nedenle siyah, mavi, bordo gibi renkleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Özellikle armut vücut tipine sahipseniz daha dengeli bir görüntünün ortaya çıkması için üst bedende açık renkleri tercih etmeniz uygun olacaktır.

Kemerden Uzak Durun

Kemer gibi aksesuarlar kalça bölgesinin dikkat çekmesine neden olduğundan dolayı geniş basene sahip olanlar uzak durmalıdır. Ayrıca cep, nakış, pileden de uzak durmaya bakmalısınız. İri desenlere sahip olan parçalar geniş basenleri olanlar için uygun değildir. Bu nedenle düz modellerdeki parçaları tercih etmeyi düşünebilirsiniz.

Uzun Ceketler

Ceketler geniş basenleri gizlemenin diğer yollarından biridir. Özellikle uzun ceket modelleri üzerinden çok daha etkileyici bir görüntünün oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ancak ceket boyu oldukça önemli olup kalça üstünde biten ceketlerden uzak durmaya bakmalısınız.

Topuklu Ayakkabı Tercih Edin

Topuklu ayakkabı kısa yoldan iyi bir etkinin oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca boyunuzun daha uzun gözükmesine neden olacaktır. Bunun yanında daha dik kalçalı durabilmek için tercihiniz topuklu ayakkabılardan yana olmalıdır. Ayak bileğinde bantların yer aldığı çeşitli ayakkabı modellerinin yerine daha çok stiletto ayakkabılarda karar kılabilirsiniz. Bu tarz ayakkabılar bacakların daha ince gözükmesine de zemin hazırlayacaktır.

Doğru Aksesuar Seçimi

Dikkati daha çok üst bedene toplamak için aksesuar kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Özellikle şal gibi çeşitli aksesuarlar bu amacı yerine getirmek için uygun olacaktır. Bunun yanında büyük kolye modelleri sayesinde de dikkati daha çok üst bedene toplayabilirsiniz.

Doğru Elbise Modelleri

Basenleri gizlemek için vücut tipinize uygun elbise modellerinde karar kılmalısınız. Özellikle tek kollu A kesim elbise modelleri basenleri gizlemenin en iyi yollarından biridir. Üst kısmın hareketli olduğu elbise modelleri dikkatin dağılmasına neden olurken, basenlerin gizlenmesine yardımcı olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.