RMG Büyük Beden Kadın Portal

Balık Etlilerin Kaçınması Gereken Kıyafetler

20.09.2019
502

Balık etliler için giyim konusunda biraz daha dikkatli davranmakta fayda vardır. Özellikle belirli durumlara dikkat edilerek daha ince bir görüntünün ortaya çıkması sağlanabilir. Aşağıdaki durumlar olduğunuzdan daha ince ve zayıf gözükmenize yardımcı olacaktır.

Düşük Bel Pantolonlar

Göbeğinden şikayetçi durumda olan kişilerin düşük bel pantolon modellerinden mutlaka uzak durması gerekir. Özellikle bu kıyafet modelleri göbeğin biraz daha belirginleşmesine yol açarken, kalçaların daha geniş gözükmesine yol açacağından oldukça tehlikelidir. Ayrıca düşük bel pantolonların diğer dezavantajı konforlu bir yapıya sahip olmamasıdır. Bu nedenle kendinizi gün içinde sıklıkla rahat hissetmeyebilirsiniz. Bu tarz sorunlara yol açtığından dolayı düşük bel pantolon modelleri yerine, yüksek bel pantolon modellerinde karar kılmanız daha mantıklı bir karar almanıza neden olacaktır.

V yaka Elbise Modelleri

V yaka elbise modelleri özellikle ince beli bulunan kadınlara oldukça fazla yakışır. V yaka elbiseler sayesinde daha zarif bir görüntü çizebilir ve kısa yoldan şıklığı yakalayabilirsiniz. Zahmetsiz şıklığın adımlarından biri olan bu elbise modelleri aynı zamanda fazlalıkların gizlenmesine de yardımcı olacaktır. Özellikle üst kısımda fazlalıklarınız bulunuyorsa ve kesin olarak bu soruna bir çözüm getirmek istiyorsanız tercihinizi bu elbise modellerinden yana kullanabilirsiniz. Koyu renk elbise modelleri konu hakkında daha başarılı bir sonuç almanıza neden olacağından sıklıkla tavsiye edilir.

Tek Renk ve Tek Parça Giyimler

Kısa boylu kadınların giyim konusunda biraz daha dikkatli olması iyi olacaktır. Bu alanda yapılan ufak tefek hatalar bile boyun biraz daha kısa gözükmesine yol açabilir. Bu nedenle çok renkli parçaların seçimi yerine tek renk kombinlerinde karar kılmak mantıklı bir hareket olabilir. Fazlalıkların gizlenmesine de yardımcı olan tek renk kombinler, daha sade ve zarif bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olacağından ön plana çıkmaktadır. Ayrıca boyu kısa olan kadınlar daha uzun bir görüntü ortaya çıkarabilmek için elbise veya tulum gibi tek parça kıyafetlere yönelmeyi tercih edebilir. Büyük beden giyim içinde bu konu geçerli olup, konuya dikkat edildiği takdirde daha başarılı sonuçlar alınmış olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.